60. Emmy ödül törenleri - 60. Emmy Awards Red Carpet

Öncelikle gecenin kazanan isimlerinin fotoğrafları ile başlamak istiyorum ama Mad Man'i kutlamadan başlamak olmaz. Geçtiğimiz sezon tutkuyla izlemeye başladığım bu dizi, ne yazık ki bilimum yerel programlarımızla saat olarak çatıştığı için, önerilerime rağmen arkadaş çevremde pek itibar görmemişti, ancak ne kadar iyi bir dizi olduğu ödüllerle pekişmiş oldu. O döneme ait tüm aksesuar ve kıyafetler, geçtiğimiz sezondan itibaren moda dünyasını da etkilemeye başlamıştı. Benim bu yaz kullandığım kombinasyonlar bu diziden ne kadar etkilendiğimin kanıtı. Şimdi gelelim ödül törenine.
.
Yukarıda gördüğünüz Marcia Cross'un elbisesi Elie Saab. Bence en çık isimlerden biri oydu. Diğer iki isim ise Marchesa içindeki Eva, ve Elie Saab içindeki Kate'imizdi.
.
Fotoğraflar aşağıda...

Debra Messing'i seviyorum, son derece yetenekli, komik ve parıldayan bir kadın. Fotoğrafta bunun iyi bir örneği. Debra Messing Monique Lhuillier içinde.

Gecede iki Reem Acra tasarımı dikkat çekiyordu. Umutsuz ev kadınımızda hala bir ümit var ama Christina neden o elbiseyi giymiş anlamadım.

Heidi Klum'ın giydiği Armani ile ilgili insan ne düşüneceğini bilemiyor. Ya çok seversiniz, ya nefret edersiniz.

Ve geceden iki Badgley Mischka...


0 yorum:

Toolbar