Kate'in görüşlerine buyurunuz...

Kate NY Magazine açıklamış.

Eğitim almadım, tasarımcı olduğumu da iddia etmiyorum, çizim bile yapamam, ama nelerden hoşlandığımı biliyorum, demiş.

" I love clothes. I know how clothes should fit and feel. When I would go to shoots, stylists would say to me, “You really should do something. You should take it another step.” But it never felt right until I met Philip and the whole atmosphere of Topshop.before. Now I know what is possible and what we can do, which is a lot. It’s really just making things that I want: the little sundresses that I always wanted, the little bus-stop dresses that I always cut too short and now I can’t wear anymore. Now I make them a couple of inches longer. Even before I started modeling, I was cutting up flares and making miniskirts. When I started modeling, I used to just go to jumble sales and have bags and bags of clothes and then the stylists would use them on shoots. Harper’s Bazaar asked me to edit the magazine— the whole magazine!—as a fashion editor. I went into the office and, oh my goodness, there was no way. It wasn’t right."

Eğitim yada yetenek. Ne gerek var. 20. yy ismi marka yapma dönemi !

3 yorum:

Nihan dedi ki...

Ben bunu hiçbir zaman anlamamışımdır, çizim yapmayı hiç ama hiç bilmeyen, dikişten falan da anlamayan birisi nasıl kıyafet tasarlıyor. Yani süreç nasıl oluyor acaba. Birine tarif ediyor o mu çiziyor, ya da eline kumaş alıp manken üzerinde mi çıkarıyor modeli. Hiç kafam almıyor benim bu işi...

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

bend e bir yerlerde şöyle okumuştum..
"sanattan anlamayabilirim ama zevk sahibiyim"
ilgi bazen o konuda size başarı getirebiliyor sanırım..

e.y. dedi ki...

kendi dolabındakilerden esinleniyor, yani o söylüyor stilistler her şeyi hazırlıyor. kate moss bir designer değil marka..bu arada bu fotoğraflarını hiç beğenmedim. kate moss'u çok severim ama zamanla tanınmayacak derecede değişiyor mu ne.

Toolbar