Koton ile Hakan Yıldırım

Koleksiyon, toplam 40 kombinden oluşuyormuş.Volanlı elbiselerden yeleklere, ceketlerden dar kesim pantalonlara, dantel baskılardan çizgili tasarımlara kadar pek çok tasarım parçanın podyuma çıkacağı koleksiyon, günlük hayatta kolayca giyilecek bir tarza sahip olacakmış. "Griler, terrakotalar, asker yeşilleri, siyahlar, fümeler; pamuk, yün ve ipek kumaşlarla kombinlenmiş. Koleksiyondaki tüvitler, tarçın tonlarıyla birleşerek sıcacık bir kış yaşatıyor. Tatlı yeşil tonları, hardallar, koleksiyonu canlandıran renkler arasında. Deri süet eldivenler, yün kemerler, bronz ve metal aksesuarlar zenginlik yaratarak koleksiyonu güçlendiriyor. Kışlıkların soğuk ve mat havasınıysa, canlı elektrik mavileri ve tatlı kremit tonları cilalıyor ve göze hoş bir görüntü kazandırıyor. Koleksiyonda yer alan kışlık paltolardaki mimari çizgiler ise, günlük giyime uyarlanıyor ve

giyene kendini stil sahibi hissettiriyor" diyorlar.

Bugün Öner Evez'den bir yetkiliyle tanıştım. Koton defilesinde de bu ajans yer alacak. Çok büyük titizlikle çalışıyorlar. Keyifli bir defile olacağına inanıyorum. After Party'sinin de çok ilgi çekeceğini düşünüyorum. Saka çalacak, herkes moda haftasının yorgunluğunu atacak.

Ben mi? Ben yarın orada yokum. MM adına Şebnem orada olacak. Bense iki gündür ihmal ettiğim oğlumla koklaşarak uyuyor olacağım.

İyi geceleeer...

0 yorum:

Toolbar